Cisco GBIC
229.000000

Webshop » Hardware » Netwerk
Productbeschrijving Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaat SFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC/PC multi-modus
Model Insteekmodule
Bekabelingstype 1000Base-SX
Gegevensoverdrachtsnelheid 1 Gbps
Optische golflengte 850 nm
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand 1 km
Afmetingen (BxDxH) 1.34 cm x 5.65 cm x 0.85 cm
Gewicht 75 g
Garantie van de fabrikant 1 jaar garantie

Cisco GBIC

229,–
Excl. BTW per Stuk

Aantal:

Leveringsconditie: